Сучасний ринок пропонує величезний асортимент електроінструменту, серед якого особливим попитом користується дриль. Цей апарат просто необхідний будівельникам, теслярів, слюсарів та іншим майстрам. За допомогою дрилі можна виконувати безліч операцій: свердління, буріння, закручування і викручування кріплень, заміс будівельних сумішей і т.д. Однак постає запитання: як правильно вибрати дриль для роботи і вдома? На які характеристики звертати особливу увагу при покупці цього інструменту?

 

Типи дрилів

 

Звичайно, можна купити звичайну дрель, призначену лише для свердління отворів. Однак існують апарати та інших типів, в залежності від планованих робіт.

 

Дриль шурупокрут. Це досить популярний електроінструмент. З його допомогою можна не тільки свердлити отвори, але також закручувати і викручувати шурупи, гвинти, шурупи. Такі апарати відрізняються наявністю реверсу, настройками сили закручування, регулюванням швидкості.


Дриль-шуруповерт DEFORT DED-250N

 

Ударний дриль-перфоратор. Ще один популярний інструмент, яким активно користуються на будівельних майданчиках. Крім звичайного свердління в дереві, металі, штукатурці, цим апаратом можна бурити бетон або цегла.


Дриль BOSCH GSB 13 RE ЗВП

 

Кутовий дриль. У неї вбудований бічний редуктор, що дозволяє голівці обертатися перпендикулярно корпусу. Така модель дуже зручна і практична при роботі в труднодоступних місцях.


Дриль Makita DA330DWE

 

Міксер. Це потужна дриль, оснащена спеціальною насадкою для розмішування будівельних розчинів. Крім того, такі апарати забезпечені зручною ручкою, що зменшує навантаження на користувача.


Дриль REBIR IE-1206-16 / 2000ЕR

 

Знаючи, які види робіт необхідно виконувати, ви з легкістю визначте тип інструменту. Однак є технічні характеристики, в яких теж варто розібратися.

 

Технічні характеристики

 

Щоб куплена модель виявилася практичною і продуктивною, потрібно розібратися в деяких основних відмінностях дрилів.

 

  • Тип харчування. Мережеві дрилі відрізняються потужністю, завдяки постійному підживленні від розетки. Акумуляторні моделі більш компактні і мобільні. Вони не обмежують пересування користувача довжиною електропроводи. Вибираючи серед таких апаратів, звертайте увагу на ємність батареї. Саме від цієї характеристики залежить, скільки дриль пропрацює без підзарядки.
  • Потужність. Це один з визначальних критеріїв вибору. Чим могутніше апарат, тим більші навантаження він витримує.
  • Кількість оборотів в хвилину. Якщо для акумуляторної дрилі-шуруповерта цей показник не є принциповим, то для таких завдань, як шліфування, полірування, потрібна велика швидкість обертання.
  • Додаткові функції. Плавний пуск, перемикач швидкостей, фіксація кнопки - ці та інші доповнення роблять роботу більш зручною та швидкою.


Звернувши увагу на перераховані вище характеристики, ви купите надійний і практичний інструмент! Телефонуйте, наші фахівці із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором.