Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Бензопили

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Уже кілька десятиліть пила залишається вірним помічником людини. З плином часу цей інструмент зробив великий крок вперед у своєму розвитку і став доступним не тільки для досвідчених професіоналів, а й для звичайних споживачів. У нашому інтернет-магазині представлені бензопили провідних виробників, які гарантують високу якість і надійність в експлуатації.


Бензопила - це один з універсальних видів ланцюгових пилок. Основна її функція - розпилювання різних матеріалів, роблячи вашу роботу легкої і швидкої. Сучасна бензопила це потужний і компактний інструмент. У відрізни від електропила, вони можуть бути використані далеко від спеціально обладнаного для розпилювання місця, так як для роботи з ними необхідний тільки бензин, а не обов'язкове підключення до електромережі. Модель пилки підбирається індивідуально, залежно від ваших вимог до інструменту і потрібної потужності. Всі китайські марки поділяють на побутові, напівпрофесійні і професійні. Такий поділ бензопил обумовлено частотою необхідного використання інструменту, функціональністю і часом роботи без зупинок. Для домашнього використання, ми рекомендуємо придбати побутову ланцюгову бензопилу. Хоча вона і не має повний набір спеціальних функцій, але вона найпростіша і легка у використанні.

Напівпрофесійні ланцюгові бензинові пили - багатофункціональні, їх можна застосовувати для розпилювання найрізноманітніших матеріалів, але виробники чітко рекомендують використовувати їх не більше 8 годин. Професійні - це найпотужніший багатофункціональний інструмент, відмінно працює в найважчих умовах. Вони сконструйовані з метою багатогодинної безперервної роботи зі спилювання або розпилювання. Який би вид бензопил вас ні зацікавив, ви можете бути впевнені, що при дбайливого ставлення і чіткому дотриманні інструкції по роботі і особистої безпеки, вона буде вам незамінним помічником на довгі роки.

Вгору