Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Шліфувальні машини

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Для початку, слід визначити, що всього існує 5 видів шліфувальних агрегатів, серед яких: стрічкові, ексцентрикові, дельта-, вібро-і варіошліфователі. Кожна зі згаданих машин відрізняється своєю системою шліфування, а також виконанням певних завдань, але варто відзначити, що всі агрегати можуть замінити один одного. Всі моделі мають один об'єднуючий фактор, а саме - використання в якості робочого інструменту звичайнісінької наждачного паперу, іншими словами - «шкурки». А ось відмінною рисою є те, якими характеристиками має кожен пристрій і для виконання яких завдань воно призначене.

 

Тепер поговоримо про кожен вид шліфувальних машин окремо.

 

Основним завданням варіошліфователі є шліфування крайок, кутів, а також невеликих поверхонь. Таку тонку роботу виконувати, а також здійснювати обробку найбільш важкодоступних місць можна тільки за допомогою конструкції даного пристрою.

 

Віброшліфователіанний можна використовувати в тих випадках, коли необхідно обробити рівні поверхні на великій площі. Видалення іржі, лакофарбових покриттів, а також темного нальоту з блискучих поверхонь - це далеко не весь список можливостей, які Ви купуєте разом з цим пристроєм.

 

Дельташліфователі використовують, як правило, для виконання шліфування крайок і кутів. Інструментом, про який йде мова, можна прекрасно і без особливих зусиль виконати обробку різних заокруглень, закарлюк, а також багатьох інших вузьких місць. До того ж агрегати даного типу - це прекрасні помічники, які завжди допоможуть Вам досягти високої точності під час обробки деталей.

 

Стрічкові Шліфувателі використовують в тому випадку, якщо присутня необхідність виконати швидке шліфування великих поверхонь. Апарат в одну мить може зняти верхній шар матеріалу, будь то пластмаса, дерево, метал або що-небудь інше. В даному випадку, робочим інструментом є шліфувальна стрічка. Даний інструмент в першу чергу стане прекрасним помічникам справжнім професіоналам - ремонтникам і будівельникам, хоча широко використовується і любителями.

 

Ексцентрикові шліфмашинки досить універсальні і примітні найширшою сферою застосування. На відміну від інших видів ці моделі особливо добре справляються з обробкою вигнутих поверхонь і крім цього дають високу швидкість чистого шліфування.

Вгору