Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електричні обігрівачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Електричні обігрівачі створюють тепло в житлових приміщеннях шляхом природної конвекції. Основну частину тепла виріб передає за допомогою нагрівання, що проходить через нього повітря, і лише невелика частина тепла надходить в навколишній простір. Вони універсальні, тому що можуть встановлюватися і на стіни і на підлогу.

Повітря обігрівач розподіляє рівномірно, створюючи максимально можливий тепловий комфорт.

Розраховані на тривалу експлуатацію, вироби знаходять своє застосування в районах з помірним кліматом, тобто – там, де немає вибухонебезпечного середовища, при температурі навколишнього повітря від +1 до +40 градусів. Тому зберігати їх слід в теплому приміщенні, де вплив прямих сонячних променів і вологи виключено. Конструкцію необхідно регулярно очищати від пилу і бруду, перш відключивши її від електромережі та давши час охолонути. В процесі забороняється вдаватися до застосування засобів для чищення та поліролі для меблів, оскільки це загрожує ушкодженнями поверхні обігрівача.

Технічне обслуговування пристрою мають виконувати виключно кваліфікованим фахівцем. Компанія-виробник гарантує тривалу роботу обладнання в разі дотримання споживачем правил експлуатації, транспортування і зберігання продукції.

Вгору