Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Знімачі стопорних кілець

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Також як і будь-який шарнірно-губцевий виріб, спеціальний знімний для стопорних кілець складається зі зручної робочої частини, яка являє собою дві металеві губки, які розмикаються і замикаються під час руху двох рукояток. Скориставшись цим інструментом, можна з легкістю захопити, після чого - зняти кільця. Деякі моделі знімачів для стопорних кілець для зручності користувача забезпечені спеціальною пружиною, розташованою між рукоятками. Пружина передбачена для того, щоб знизити навантаження на руки користувача.

 

Залежно від призначення, знімачі для стопорних коліс представлені такими різновидами моделей:

- Для внутрішніх кілець (вироби мають губки, загнуті під кутом 45-90 градусів, завдяки чому можна з легкістю працювати внутрішніми кільцями, а також важкодоступними елементами).
- Для зовнішніх кілець (робоча частина інструмента відрізняється наявністю довгих прямих губок, які на кінцях зручно звужені. Виріб дозволяє зручно захоплювати зовнішні кільця).

 

Беручи до уваги той факт, що робота з деталями різного діаметру і під різним кутом передбачає наявність декількох інструментів, рекомендуємо придбати набір знімачів. Такий набір складається з ряду пристосувань, які різняться формою робочої частини - це можуть бути змінні насадки або окремі інструменти.

 

Вибираючи вироби, важливо звернути увагу наряд показників. В першу чергу, важливу роль відіграє диметр отвори. Даний показник має відношення до розльоту губок, отже, саме від цього параметра залежить те, кільця якої величини можна знімати. У тих чи інших моделей максимальне значення може досягати 50-140 міліметрів, в той час, як діапазон по параметру може скласти, наприклад, від 12 до 50 міліметрів або від 40 до 100 міліметрів.

 

Що стосується вибору матеріалу робочої частини, найбільшою надійністю відрізняються знімачі для стопорних кілець, які виконані з хромованадіевой або посиленою інструментальної сталі. Даний вид виробів не боїться механічних пошкоджень і корозії, з цієї причини вони є чудовим варіантом для щоденної експлуатації.

Вгору