Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мембрани для гідроакумулятора

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Мембрана для гідроакумулятора є одним з ключових елементів, які впливають на працездатність, а також надійність систем в цілому. Вони служать для того, щоб здійснювати поділ середовищ повітря і води в гидроаккумуляторе. Ці види можна використовувати в системах питного водопостачання.

Форма мембрани може бути кульової, диафрагменной і балонної. Для вертикальних баків, які мають великі розміри, застосовують мембрани грушоподібної форми.

Матеріал, з якого виготовлені мембрани для гідроакумулятора, визначає довговічність і надійність системи. На жаль, на сьогоднішній день універсального матеріалу не існує. Нижче перераховані основні моменти, на які необхідно звертати увагу під час вибору типу і матеріалу виробів:

- санітарно-гігієнічні вимоги;
- робочий діапазон температур;
- довговічність;
- динамічність функціонування системи;
- стійкість пристрою до дифузії води.

Давайте ще раз зупинимося на класифікації даних виробів, вони діляться на: мембрани для гідроакумуляторів опалення і для гідроакумуляторів водопостачання. Так, для гідроакумулятора водопостачання, як правило, в даному випадку традиційним є білий колір виробляється з натурального каучуку, який є не сприйнятливим до впливу різних бактерій і здатним задовольнити всі санітарні та гігієнічні норми. Температурний режим досягає від 0 до 70 С. Максимальний тиск здатне досягти 7 бар. Мембрани для гідроакумуляторів опалення, як правило чорного кольору, зроблені зі спеціальної гуми EPDM, здатної витримати високі температури, а також перепади тиску, які виникають в системах опалення. Максимальний тиск - 8 бар; температурний режим: в межах від -10 до 99 С.

Залежно від того, з яким типом гідроакумулятора вам доводиться мати справу, мембрана, яка в нього встановлюється, може бути 2 типів:


- для вертикального гідроакумулятора має: 2 отвори, одне для кріплення у верхній частині бака, а друге для здійснення кріплення фланцем; часто верхнє кріплення оснащено отвором, яке можна використовувати для виходу повітря;

- для горизонтального гідроакумулятора - мембрана забезпечена одним отвором, призначеним безпосередньо для кріплення гидробака фланцем.

Оскільки виріб раз у раз зазнає постійних стисканням і розтягування і звичайно ж, перепадів температури - зв'язку з цим, час від часу, один-два рази на рік повинна бути здійснена заміна мембрани в гидроаккумуляторе.

Якщо вас влаштовує ціна на мембрани для гідроакумулятора, купити їх можна в нашому магазині, скориставшись доставкою по Україні.

Вгору