Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Реле напруги

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Деякі вважають, що електроенергія в будинку поставляється стабільна і якісна (220 В), але від несподіванок ніхто не застрахований. Адже буває чимало ситуацій, коли потрібно захистити домашню мережу від загальної. Наприклад, якась аварія на лінії, блискавка, обрив нульового проводу і т. Д. Якщо напруга надійде сильно завищений, то відразу виходять з ладу наші прилади, що завдає серйозного удару по кишені, а що ще гірше, може стати причиною пожежі дроти і пожежі. Занижені показники електрики теж викликає поломку обладнання, особливо потужного. Воно намагається працювати на слабкому харчуванні і саме тому швидше виходить з ладу. Застрахувати від таких неприємних ситуацій може реле напруги.

 

В інтернет-магазині представлені у великому діапазоні прилади для запобігання негативним стрибків електроенергії. Вони невеликого розміру і покликані стежити за якістю що надходить електричного струму з мережі. По суті, він складається з двох основних частин: роз'єднувач навантаження і контролер напруги. Коли подається некоректне напруга, реле спрацьовує і відключає житло від джерела неякісного харчування. Але це не просто вибиті пробки. Прилад, відключивши квартиру, продовжує стежити за струмом в проводці. Коли електрику досягає необхідних показників, реле знову підключає житло до харчування. Виходячи з наведеної вище інформації, реле напруги буде корисно в будь-якому будинку.

 

Але як вибрати оптимальний для себе варіант? Є кілька характеристик, на які радиться звернути увагу.

 

• Верхній і нижній поріг напруги. Ці показники говорять про максимальний і мінімальний рівень напруги в мережі, при якому буде відключене живлення. Тому варто бути уважними, щоб не знизити ці показники, але і не завищити.
• Номінальне значення сили струму. Теж важливий критерій. Він показує, яку силу струму може через себе пропускати прилад. Через завищений показник, реле пошкодиться. Для правильного визначення цього параметра, треба дивитися номінальне значення автоматичного вимикача в розподільному щитку. До цієї цифри варто додати 20-30%, щоб був достатній запас.
• Швидкість відключення навантаження. Чим вище вона буде, тим менше шансів, що неякісна енергія встигне потрапити в домашні прилади. Тому не варто економити на швидкості апарату.

 

Якщо ви не впевнені в тому, яку краще здійснити покупку, то можна зв'язатися з онлайн-консультантом. Після оформлення заявки, ви на протязі 1-2 днів отримаєте товар.

Вгору