Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Цифрові рівні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Инклинометр або уклономіром, часто званий в побуті цифровим рівнем - це звичайний рівень надає можливість користувачу перевірити вертикальність або горизонтальність перевіряється конструкції. Перевага електронного рівня над звичайним є відображення нахилу в градусах або в міліметрах на метр, а також можливість вказати напрямки нахилу. Цей інструмент у багато разів спростить проведення різного роду робіт, наприклад, коли присутня необхідність зробити невеликий нахил батареї, щоб повітря могло збиратися у продувочного крана і а інших випадках. В даному випадку цей прилад допоможе не тільки точно задати ухил, а й потім спроектувати його на значну відстань.

 

Завдяки своїм можливостям цей пристрій стане в нагоді під час ремонтних або будівельних робіт, а також коли потрібно прокласти трубопровід або каналізацію. Апарат здатний повністю замінити бульбашковий рівень, забезпечити максимальну точність вимірювань, а також більш високий рівень комфорту в процесі експлуатації за рахунок швидкості проведення робіт. Вкрай важливою в процесі роботи з пристроєм є функція запам'ятовування результатів, які вже отримані, завдяки чому у користувача є можливість переносити на іншу площину заданий кут нахилу. Не можна залишити без уваги можливість подачі звукового сигналу під час роботи з фіксованими кутами в 180, 90, 45 і 90 градусів.

 

Вибираючи цифрові рівні, необхідно відзначити можливість проведення робіт за допомогою даних пристроїв в різних системах вимірювань. Крім того, деякі моделі поєднують, поряд з цифровими датчиками для твору швидких вимірювань, що не вимагають граничної точності, звичайні вимірювальні капсули.

 

Цифровий рівень має невелику вагу і характеризується низьким споживанням енергії, тому проводити роботи за допомогою даного агрегату можна всього лише на одному джерелі живлення.

Вгору