Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Гайковерти

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Гайковерт - це ручний інструмент з електричним або пневматичним приводом, головною метою якого є закручування / відкручування різьбових з'єднань на болтах, гайках, а також для викручування глухарів і анкерних болтів.

 

Сьогоднішній ринок пропонує широкий асортимент гайковертов, які діляться за способом дії на пневматичні і електричні, а також по класу на побутові і професійні.

 

Якщо Вам потрібен інструмент для домашнього використання, Вам підійде модель з обертовим моментом 10-15 Нм. Таке пристосування легко впорається з більшістю побутових завдань. Крутний момент професійного апарату досягає 130 Нм. В даному класі застосовуються більш зносостійкі матеріали, що помітно впливає на кінцеву вартість.

 

Серед електромоделях можна виділити ті, які працюють від мережі і акумуляторні. Серед останніх широко поширені апарати з нікель-кадмієвих (Ni-Cd), нікель-метал-гідридних (Ni-MH) і літій-іонними (Li-Ion) акумуляторами. Побутові моделі укомплектовані, як правило, нікель-кадмієвих акумуляторами і розраховані на 1000 зарядок, в той час як нікель-метал-гидридні - на 500.

 

Якщо Вам потрібно збільшена потужність і тривала безперервна робота, то Вам підійдуть шнурові моделі. Але в таких інструментах є кілька недоліків: вони трохи важче і роботи можна виконувати тільки в радіусі довжини шнура.

Вгору