Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стропи текстильні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Стропи являють собою вид вантажних стропів, які знаходять досить широке застосування завдяки ряду переваг перед стропами канатного типу.

 

- Збереження переміщуваного вантажу. Завдяки своїй м'якості, а також спеціальної плоскої конструкції стрічки, стропи вкрай дбайливо звертаються з вантажем, при цьому не залишаючи ушкоджень у всіх місцях контакту з ним.
- Гнучкість стрічки. Стропи текстильного типу практично не піддаються деформації. Також вироби не мають залишкових деформацій після того, як навантаження буде знята.
- Невелика вага. Стропи текстильні мають більш легкий вага в порівнянні зі своїми канатними «побратимами». Ця характеристика є вкрай важливою в разі виникнення необхідності підняти вантаж, що має значну вагу. Як наслідок цього, користувачеві не потрібно докладати значних фізичних зусиль в процесі стропування вантажу.
- Висока стійкість до зношування. Виріб, представлене в даній категорії, здатне витримати помітно більшу кількість циклів навантаження. Це обумовлюється, в першу чергу, гнучкістю стрічки, а також її здатністю стійко переносити значну кількість згин-розгин циклів.
- Безпека в процесі експлуатації. Завдяки своїй гнучкості і легкості, стропи текстильного типу зручні в процесі використання, що, в свою чергу, помітно знижує ризик травматизму під час з застосування.
- Компактні габарити. Ця особливість текстильних строп відмінно проявляє себе під час їх транспортування, а також при їх зберіганні.

Вгору