Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Витратні матеріали

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Дозвольте розповісти Вам, що представляють собою витратні матеріали - це все те, що, як би непомітно використовується при здійсненні різних робіт. Головною помилкою всіх початківців майстрів або просто господарів, які використовують різні механізми, є те, що вони не враховують можливість поломки того чи іншого агрегату.

Так, серед витратних матеріалів, які ви може придбати в нашому магазині, присутній плівка для ставка, яка є найбільш ефективним методом гідроізоляції штучної водойми. Так, плівка відрізняється екологічністю, міцністю. Таку плівку необхідно вистелити на дно пудів для купання, водойм для розведення риби або паркових ставків.

До цієї категорії також входить шина пиляльна, яка завдяки плавному вигину і маленькому радіусу передньої частини, в значно мірою знижують небезпеку відскоку, а також полегшують контроль над всім робочим процесом.

Вашій увазі також представлені пильні ланцюги, що відрізняються чудовим технічними інноваціями, а також високою якістю виробництва. Важливими деталями, які гарантують економічне застосування і довгий термін використання, є ріжучі зуби, виконані з хромонікелевої високолегованої сталі, загартовані пальці-заклепки, отвори для зчленувань, які відрізняються високою якістю обробки, система мастила STIHL Oilomatic, система STIHL Ematic і зменшує знос.

Перед покупкою, Вам обов'язково необхідно поговорити з консультантом в магазині і поцікавитися, чи підходять певні матеріали до конкретного агрегату.

На сьогоднішній день придбати практично все витратні матеріали можна в будь-якій місцевості, так як продаж витратних матеріалів здійснюється у всіх регіонах країни. Ми впевнені, що за умови придбання комплектуючі та витратні матеріали подвоять а то й потроїти термін експлуатації певних механізмів або ж просто дозволять використовувати їх далі.

Вгору