Кількість
|
Вартість
|
||
|
Культиватор необхідний для розпушування – культивації ґрунту, без можливості прикріплювати до нього інші насадки. Він зручний у використанні як на дачних ділянках, так і для фермерських робіт. Залежно від потужності двигуна та ваги культиватор ділиться на кілька груп. До першої групи відносяться легені, що є практичними на невеликих дачних ділянках. До другої - середній, його маса більша і вона більш стійка. До третього – важкий, який підходить для тривалих робіт на фермерських полях.
Культиватори будь-якого виду підходять для обробки невеликих ділянок, міжрядь, посадки картоплі та інше. Так, наприклад, електричний вигляд, за рахунок порівняно легкої ваги, досить зручний у транспортуванні. У той же час, культиватори садочків або той же культиватор пуберт більше підійдуть для культивації важкого ґрунту - тут віддача від землі буде більш відчутною на руки. Однак, якщо ви хочете привести сад та город у предмет вашої гордості, цей агрегат вам просто необхідний. Так, наприклад, культиватор honda - це ідеальний вибір, як для професіоналів, так і для досвідчених користувачів.
Навесні, коли сходить сніг, більшість людей у селі очікують на момент посадки картоплі. Для цього процесу, точніше, для його значного полегшення, чудово підійде культиватор для картоплі. В даному випадку необов'язково купувати цілий мотоблок, до складу якого входить культиватор ґрунту, фрези та навісне обладнання. Так, він багатофункціональний, але за ціною вони будуть в 2-3 рази дорожчі, ніж культиватори садові.
Більшість середніх і важких моделей можуть служити для викопування картоплі. Приміром, це може бути фрезерний вигляд, вагою 50-60 кг. Для картоплі, радимо купувати садові культиватори з поворотним кермом, що уможливлює роботу безпосередньо поруч із культиватором. Плюс до всього, потрібно купити пару коліс - так званих ґрунтозачепів, зчіпку, яка з'єднує мотокультиватор з копачем картоплі і, само собою, картоплекопувач.
Культиватори поділяються на бензинові та культиватори. Електричний - має головну перевагу, яка полягає в можливості використовувати його в теплиці.
Бензиновий культиватор більш складний в обслуговуванні, оскільки він потребує спеціальної олії та палива. Крім того, вони більш галасливі, на відміну від електричних. Але до їхньої основної переваги можна віднести незалежність від джерел живлення.
Мотокультиватор – вид культиватора, призначений для оброблення ґрунту фрезами та оснащений комплектом навісного обладнання. До них можна причіпляти начіпне устаткування, тобто. плуг, грунтозачепи, підгортальник, картоплесадник та інше називається мотоблоком. Мотоблоки, між іншим, можна з впевненістю використовувати з сінокосаркою, а також як снігоприбиральна машина.
Просапний культиватор, як правило, застосовується для всіляких підготовчих робіт з ґрунтом, починаючи від підгортання та прополювання грядок. Так, наприклад, для підгортання на ньому замінюють колеса, і культиватор ручний з легкістю перетворюється на підгортання. Ручний культиватор для дач ідеально підходить для суцільної та міжрядної культивації ґрунту. Мотокультиватор у своїй первинній комплектації чудово рихли і помішує землю, вносить добрива, торф, компост, сприяє покращенню структури ґрунту для оптимального прийому води, повітря та поживних речовин.
Варто також звернути увагу на вид запуску, ідеальний варіант - полегшений запуск та його габарити, щоб його транспортування не забирало у вас багато сил.
Важливою характеристикою, якою цікавляться люди при покупці, це потужність, оскільки чим потужніший він, тим швидше ви впораєтеся з ділянкою, яку потрібно обробити. Ще один момент, який не слід ігнорувати, - це ширина захоплення, іншими словами, наскільки глибоко культиватори можуть обробляти землю.
Хороших покупок.