Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ручні культиватори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Потреба і незамінність цього механічного пристрою власник відчує відразу. Крім великих площ, важкодоступні місця тепер будуть оброблені швидко і якісно. Маса корисних характеристик агрегату стануть підмогою в обробці земель. Ручні культиватори - це новий тип пристроїв, що полегшують обробку присадибної території.

 

Ознайомившись з асортиментом сайту, ви неодмінно знайдете відповідну модель. Багато культиватори оснащені декількома функціями, що дозволяє їм бути універсальними. Ці інструменти можна використовувати як:

• плуг;
• плуг з маркером;
• междуряднік;
• окучувач;
• бур для грунту;
• картоплекопач;
• культиватор.

 

Даний інвентар широко використовується в домашньому господарстві і не тільки. Вид і тип інструменту залежить від його цільового призначення. Наприклад, на додаток до городнього інвентарю добре мати механічний культиватор, який можна використовувати без пального. Не варто думати, що користуватися ним можуть тільки чоловіки! Сама трудомістка робота на ділянці - копання картоплі. І вона тепер під силу навіть жінкам! Якщо інструментом грамотно користуватися, тоді цей процес буде легким і успішним. Додаткові інструкції описуються в додатку до товару на сторінках сайту. Є ще один позитивний момент - фізичне навантаження лягати на більшу частину тіла: руки, плечі, спина, ноги, живіт. Втома після польових робіт буде менше, ніж раніше. При цьому обсяг обробленої ділянки збільшиться в два рази! Чи треба думати, щоб придбати собі такого помічника? Вибір за вами!

 

Культиватор, застосуємо для розпушування грунту. Його частини виготовлені із загартованої сталі, зверху покриті хромонікелевим шаром. Це свідчить про надійну службі агрегату, невразливості до корозії. Три гострі лапки, що знаходяться на одній площині, легко занурюються в грунт і викорчовують коріння бур'янів. Працювати з ним приємно і ефективно по всій ширині захоплення.

 

Зверніть увагу, що є пристрій на колесах, яке також здатне виконувати культиваторні роботи на городі. В експлуатації немає необхідності нагинатися, так як рама агрегату досить жорстка і висока. Підгорнути землю і прополоти тепер набагато простіше!

 

Кожен садівник думає про те, як полегшити свою працю. Тепер його проблема вирішена. В каталозі сайту виберіть відповідну модель, і замовляється сьогодні. Протягом декількох днів товар буде доставлений.

Вгору