Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Лопати

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Досить простий за формою і за принципом роботи інвентар - «лопата звичайна» - це саме той вид, який всім добре знайомий з раннього дитинства! Виріб можна по праву називати найдавнішим агрегатом, відомим людині, оскільки ще наші передбачувані предки в своїй мезозойської повсякденності вдавалися до його використання. Саме за допомогою лопати можна з легкістю впоратися з широким спектром робіт на присадибній ділянці, будь то розчищення, копання, перенесення землі та інших сипучих елементів. Зовні лопата створена у вигляді плоского широкого клинка, міцно насадженого на рукоятку (в народі - держак).

 

Говорячи про застосування лопати, не можна залишити без уваги той факт, що інвентар використовують, перш за все, коли необхідно підготувати нирку до майбутніх посівних робіт або призвести садову територію в порядок. Крім того, лопата стане вашим надійним другом і помічником під час вивантаження / навантаження різного роду сипучих речовин, під час прибирання сміття, снігу. Простіше кажучи, лопата корисна і в побуті, і на виробництві, і в сфері будівництва і навіть під час турпоходів. А яка ж армійська служба без її величності лопати?

 

Настільки широкий спектр використання, звичайно ж, не може обмежуватися застосуванням всього лише одного виду лопати. Як ви вже зрозуміли, обзавестися слід різними видами інвентарю. Більш того, лопати представлені в продажу виробами, виконаними з різних матеріалів і володіють різними формами.

 

Залежно від довжини живця і форми клинка здійснюється класифікація даного виду виробів, кожне з яких відрізняється своїм призначенням.

 

Отже, лопати бувають:

- Штикові. Простіше кажучи - «заступ». Садові лопати застосовують для перекопування грунту. Виріб забезпечений загостреним плоским клинком, а також двома «наступали» (відігнутими майданчиками).
- Совкові. Інвентар забезпечений глибоким лотком, що має прямокутну форму. Виріб використовують для роботи з розчинами і сипучими речовинами (вугілля, гравій, зола, пісок). Незамінний помічник у будівництві та на городі.
- Снігоприбиральні. Йдеться про великий совкової лопати. Інвентар має більш широкий (в порівнянні з «колегами») совок, виконаний з алюмінію, пластику або фанери. До її використання вдаються не тільки садівники, але і представники комунальних служб.
- Автомобільні. Компактні вироби для грунту, снігу і різних сипучих речовин. Зберігається, як правило, в багажнику машини, а також є відмінним помічником тим, кому доводиться час від часу звільняти застрягле транспортний засіб.
- Посадковий совок. Совкова або штикова лопата, яка відрізняється компактністю, має короткий держак і знаходить своє застосування для збирання сміття, а також для виконання різних робіт з розсадженням.

 

На сьогоднішній день провідні виробники садового інвентарю пропонують вироби, для створення яких застосовуються такі матеріали:

- Сталь. Вироби з нержавіючої сталі - чудовий помічник при скопуванні городу, який не схильний до корозії.
- Алюміній і пластик. Треба відзначити, що ці матеріали більш м'які, ніж сталь. Лопати з алюмінію або пластику застосовуються для прибирання снігу перед гаражем, на присадибній ділянці або перед будинком. Однак даний інвентар не підходить для проведення земляних робіт.
- Титан. Найбільш виграшний варіант - лопати з титану. Зносостійкі і міцні вироби славляться своєю довговічністю.

Вгору