Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Аргонодугове зварювання (TIG, MMA)

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Аргонодуговая зварювання являє собою дугове зварювання в середовищі інертного газу аргону, яка може здійснюватися електродом, що плавиться або не плавиться - вольфрамовим електродом.

 

В основному, аргонодуговая застосовується для здійснення з'єднання з легованих сталей і кольорових металів, при зварюванні нержавіючих сталей і алюмінію.

 

При зварюванні тонкого матеріалу можна це без присадки. Такий спосіб здатний забезпечити прекрасне якість і формування зварних швів і контролювати глибину проплавлення металу, що є дуже важливим моментом особливо при зварюванні тонкого металу - односторонній доступ до поверхні виробу. Він також широко поширений при зварюванні неповоротних стиків труб, що здійснюється за допомогою спеціально розроблених різних конструкцій зварювальних автоматів. У такому вигляді її можуть називати також орбітальної. Сварка, яка виконується за допомогою плавиться є одним з основних способів з'єднання титанових і алюмінієвих сплавів.

 

До недоліків, можна віднести невисоку продуктивність і неможливість її використання для автоматичного виконання коротких і разнооріентірованних швів.

Вгору