Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Штроборізи

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Штроборез - це потужна отрезная машина, яка оснащена двома дисками, які надають можливість регулювати глибину різу, а також відстань між дисками. Перевагою апарату є в два рази збільшена швидкість роботи, а також акуратні і прямолінійні пази.

 

Широке застосування пристрій знаходить там, де потрібно виконати глибокі і широкі пази в бетоні, камені і цегляній кладці. Апарат застосуємо під час прорізання канавок, які необхідні для прокладки труб. Також даний пристрій незамінне при прокладанні систем опалення, електропроводки і газопостачання.

 

Скорочуючи в кілька разів терміни прокладки різних комунікацій даний професійний агрегат просто необхідний для ремонтних і будівельних організацій. Використовувати штроборез можна як на будівельному майданчику професійними будівельниками, так і для разових ремонтних робіт.

 

Алмазний коло агрегату гарантує акуратність і швидкість під час прорезки канавок в цеглі, бетоні і камені. А за рахунок незначної товщини ріжучого елемента значно скорочується кількість виділеної пилу.

 

Більшість штроборізи обладнані направляючими санчатами. Коли диск агрегату залишає канавку, санчата опускаються, після чого фіксуються. Завдяки своєчасній блокування занурення забезпечується безпека в роботі, а також відсутність ненавмисного контакту з матеріалом, і з Вашими руками.

Вгору