Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ланцюги для пил

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Ваша ланцюг на бензопили розтягнулася до межі? Цей факт свідчить про знос. Тепер вам необхідно купувати нові ланцюги для пив! Чому кілька? Одне з кращих рішень для довгої служби бензопили - користуватися декількома ланцюгами з різними кроками по черзі. При цьому періодично перевертаючи шину, щоб її знос теж проходив рівномірно.

В інтернет-магазині представлені ланцюга для пив з різними кроками. Однак їх розміри є найпоширенішими: 0,325; 0,375 (3/8). Чим вище крок, тим більша потужність бензопили. Серед простого народу популярні мотопилки побутового призначення, напівпрофесійні і малопотужні. Рекомендована гарнітура саме для них. З яким матеріалом вони можуть працювати? Як правило, це:

• тонка деревина,
• сучки та гілки,
• будівельні матеріали.

Якщо грамотно експлуатувати обладнання, тоді ланцюги будуть служити пристойно довго. Представлені моделі забезпечують плавну, зручну роботу. Завдяки низькому рівню вібрації можлива більш висока продуктивність. Відомо, що вплив високого рівня вібрації на людський організм може викликати погіршення кровопостачання. Через що в кінчиках пальців виникає втрата чутливості, неадекватна реакція на температурні зміни. Тому вибір ланцюга для пив прямо пов'язаний зі збереженням вашого здоров'я. Що саме викликає вібрацію? Відсутність амортизації в деталях. Тому виробники прагнуть розробляти ланцюга так, щоб ріжучі зуби при зіткненні з деревиною викликали меншу силу удару. У цьому допомагають скошені обмежувачі різання і амортизаційні виступи. Ланцюги, які є в асортименті магазину, розраховані на низький ступінь «трясіння» при роботі з ріжучим апаратом.

Купуючи витратний матеріал, покупець завжди думає: «чи надовго вистачить?». Відповідь більшою мірою залежить від цільових призначень на практиці, від заходів догляду за ними і подібне. Всі нюанси варто знати і враховувати. Заміна ланцюга для пилки не схожа з заміною ланцюга на велосипед. Справа в тому, що знос відбувається синхронно на провідній зірочці і шині. Хоча знос ланцюга в 2-3 рази вище, не варто зосереджуватися тільки на її заміну. Навіть якщо ви стежите за зносом всієї пильної гарнітури, мати в запасі кілька ланцюгів мудро. А по черзі їх міняти в процесі робіт - значить скоротити свої витрати.

Обраний товар ви можете замовити на сайті вже зараз. Доставка здійснюється протягом 1-2 днів.

Вгору