Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Таймери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Електронний таймер представляє собою виріб, що використовується для автоматичного управління, як включенням, так і вимиканням електричних приладів. Конструкція пристрою включає в себе блок контактів, реле, мікропроцесор, кнопки програмування, дисплей, акумулятор або батареї, індикатор. Прилад з мікропроцесором відповідає за своєчасне виконання запланованих дій, а також управляє часом включення / вимикання. Щоб задати програму роботи, досить натиснути кнопки контролю, розташовані на лицьовій панелі. Індикатори і дисплей відображають інтервали спрацьовування пристрою, а також поточний час. Навантаження, що підключається і кількість осередків пам'яті програмування варіюються в залежності від того, яку модель таймера ви віддасте перевагу.

 

Залежно від того, скільки осередків присутній в пристрої, воно може обробляти програму як на один день, так і на тиждень, місяць і навіть рік. Тижневий таймер знаходить широке застосування в повсякденності. Це обумовлюється, перш за все, тим, що конструкція в багато разів полегшує побут. Наприклад, задавши тижневу програму, можна бути на 100% впевненим, що праска вчасно відключиться, світло в акваріумі вимкнеться в потрібний час, а включення ТВ нагадувань про важливі телепрограмі, перегляд якої ви запланували заздалегідь. Завдяки наявності в пристрої внутрішнього акумулятора, навіть в разі виникнення перебоїв з електрикою зберігається програма визначені установки, однак, звертаємо вашу увагу, що з часом їх слід замінювати.

 

Особливістю програмування електронного таймера є можливість створити будь-який графік важливих до виконання завдань: через день, на кожен день, або в той чи інший день тижня. На відміну від механічних побратимів, електронні вироби безшумні в роботі, а також представлені в продажу більш широким асортиментом моделей, забезпечених додатковими функціями, серед яких перемикання на зимовий / літній час, датчик руху і т.п. На сторінках нашого магазину таймери представлені моделями, виконаними в оригінальному дизайні, який, безсумнівно, стане справжньою родзинкою інтер'єру!

Вгору