Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Котушки для шлангів

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Поливання часто є найважчим процесом на городі. Постійно доводиться набирати воду з якогось колодязя або водоймища. Потім треба донести її у відрі саме в те місце, яке ще сухе. Іноді туди потрібно добиратися по вузьких стежках між засадженими грядками, уважно намагаючись не наступити на розсаду. Через такого напруженого заняття, складно насолоджуватися відпочинком на природі. Століттями люди повинні були саме так доглядати за своєю грядкою, поки не придумали для цього автоматизовані і вдосконалені інструменти. Полив системи, роблять простіше працю будь-якого дачника.

 

В інтернет-магазині представлені системи для поливу. У них входять різні пристосування, які покращують умови праці.

 

• Пасивні. Вони допомагають переносити шланг на необхідну відстань. Не зовсім приємно тягати в руках важку масу забруднений грунтом. Набагато краще, коли шланг намотаний на котушку, і не стосується одягу.
• Візок. Зручний механізм для перевезення шланга по великих дачним угіддям. З возом, чи не будуть витрачатися великі фізичні сили, щоб перейти з одного кінця дачі на інший.
• Дождеватели - пристрої для поливання рослин. Завдяки їм волога розподіляється рівномірно по місцевості. Також цей прилад перешкоджає появі сильного струменя рідини, яка поб'є все посаджене.
• Таймер. Він використовується для автоматизації поливу ділянки. На ньому виставляється кількість включень крана за добу, а також, в який час включиться і вимкнеться клапан. Зручний апарат, який дозволяє власникові дачі не згадувати регулярно про полив.

 

Отже, це обладнання досить серйозно спрощує роботу городника. Досить тільки підключити таймер до вентиля і налаштувати його. Потім приєднати шланг і протягнути його туди, де буде дождеватель. Потім з'єднати їх між собою і спокійно йти відпочивати, або займатися іншими справами. Догляд за системою не складний. Головне акуратно поводитися з нею, вчасно підсушувати, не давати бруду її забивати, забезпечити хороші умови зберігання. В іншому випадку, будь-яка техніка легко вийде з ладу і знадобиться ремонт або заміна, що спричинить за собою грошові витрати.

 

Щоб купити будь-який товар на сайті, треба оформити заявку. Крім того, якщо виникнуть питання, що стосуються покупки, є онлайн-консультація. Доставка замовлення здійснюється в Київ, Харків, Одесу, а також в будь-який невелике місто України швидко і якісно.

Вгору