Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фарбопульти

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Краскопульт - це пристрій, який здатний зробити фарбувальні роботи набагато приємніше і цікавіше. Цей виріб зведе до мінімуму витрачений на фарбування виробів час і зменшить витрату фарби і витрати праці, призначеного для виконання роботи. Пристрій працює з лакофарбовими, водно-вапняними і водно-крейдовими складами.

 

На сьогодні доступний широкий асортимент фарбопультів, що володіють різними експлуатаційними характеристиками, розмірами, формою, функціями та іншими технічними характеристиками.

 

Одним з головних аргументів для придбання апарату є те, що він простий і універсальний у використанні. Для виконання різних фарбувань можна підібрати інструмент найбільш підходящий саме для даного виду роботи.

 

Доступні не тільки ручні, а й електричні моделі. Обидва типи пристроїв працюють як за допомогою повітряного (пневматичного) розпилення, так і за допомогою безповітряного, а також існує комбінований (змішаний) метод розпилення.

 

До того ж, як і більшість інших пристроїв і інструментів, ці прилади бувають як для побутового, так і для професійного використання. Перші з них характеризуються низькою ціною і простотою у використанні, другі - дорожче і можуть бути використані професійними працівниками на ремонтно-будівельних та оздоблювальних роботах.

Вгору