Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Відра

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Чи можливі роботи в саду, на городі, в будинку або на будівництві без відра? Однозначно ні. Сипучі матеріали або рідини завжди застосовні в таких видах праці. Їх зберігати або переміщувати треба за допомогою ємностей.

 

В інтернет-магазині представлені надійні і функціональні інструменти. Виставлені моделі виготовлені з якісних матеріалів: пластик або оцинкована сталь. Обидва варіанти не піддаються корозії, що особливо важливо для ведення домашнього господарства і не тільки. Метал, взаємодіючи із зовнішнім середовищем, може руйнуватися через корозійних впливів. Якщо це явища з'явилося на посудині, то він не буде придатний. Тому передбачена захист заздалегідь убезпечить споживача від непотрібних проблем. За рахунок цинкування конструкції збільшуються позитивні характеристики, при цьому не впливаючи на ціну. Технологічний процес формування антикорозійного покриття є низьким за собівартістю, але досить ефективним. Запропоновані ємності вільно витримають воду, хімічно активні і нейтральні засоби, агресивні розчини, суміші.

 

Альтернатива металевим виробам, пластмасові, також вважаються шкарпетки і міцними. Тим більше, що виробники намагаються використовувати виключно якісні матеріали. Додаткова перевага в відрах - міцна сталева ручка. За рахунок неї можна впевнено переносити штукатурні суміші, клей для плитки, пісок, бетон і подібне. Для зручності на зовнішній стороні є ділення, які допоможуть орієнтуватися в кількості займаного матеріалу. Ще одна перевага пластмасового відра - його низька ціна. Функціональність звичайна:

• збір сміття,
• будівельно-оздоблювальні роботи і садово-городні,
• перенесення і зберігання рідин, сипучих матеріалів.

 

Велика місткість і малу вагу дає можливість споживачеві застосовувати інвентар з меншими витратами фізичних сил і з більшою швидкістю. М'який пластик дозволяє безперешкодно очищати стінки судини від будівельних сумішей, фарб, розчинів. Застосовувати дані моделі відер можна в багатьох сферах нашого життя:

• прибирання житла,
• збір врожаю,
• подача чистої води,
• зберігання овочів.

 

І це лише деякі моменти домашнього господарства, де відро є незамінним інструментом. Вибір за вами!

 

Прийнятний варіант можна замовити через просту систему продажів сайту. Доставка здійснюється в будь-яку точку країни.

Вгору