Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Каменеобробка

Майстерність роботи з каменем - каменеобробка - передбачає безліч різних видів робіт до того часу коли камінь придбає потрібну форму і фактуру. До цих робіт можна віднести розпилювання блоків на заготовки, розкрій слябів на деталі, окантовка плит за розміром і фактурна обробка поверхні. Художня обробка каменю називається каменерізним мистецтвом.

 

Чи не є дивним, що для обробки каменю використовуються особливі інструменти: верстати для розпилювання каменю і плитки, плиткорізи, дискові пилки, установки алмазного буріння і т.д. Давайте ж розглянемо всі ці інструменти докладніше. Отже, верстати для розпилювання каменю і плитки призначені для роботи з усіма типами природного каменю і плитки; характеризуються простотою, надійністю і точністю різу. Мають водяний насос для перманентного охолодження диска і рециркуляції води.

 

Камнерезная пила або плиткорез використовується найчастіше професіоналами, так як уможливлює різання великої плитки, каменю або цегли з високою точністю. Жоден хороший фахівець не зможе обійтися без цього інструменту.

 

Установка алмазного буріння використовується для роботи з такими матеріалами як бетон, залізобетон, цегляна діжка, а також з іншими матеріалами мінерального призначення. За допомогою цього інструменту можна здійснювати свердління отворів потрібного діаметра. Що стосується назви, то установки алмазного буріння називають ще машини для кільцевого свердління.

Вгору