Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Термопродукція

Вирішили відправитися в похід? Термопродукціі вам в помощь!

Збираючись на риболовлю, в довгоочікуваний похід, відрядження або подорож, переконайтеся в тому, що в вашому валізі передбачено місце для термоса. Проста на перший погляд, але дуже потрібна річ дозволить вам навіть під час подорожі не розлучатися з коханою зігріваючим напоєм - взимку і освіжаючим - в літню пору. А ось обзавівшись таким зручним похідним аксесуаром, як автохолодильник, термоконтейнер або термосумка, мандрівник може не хвилюватися за збереження улюблених ласощів рівно стільки, скільки часу виріб буде підтримувати потрібну температуру.

 

Наш магазин пропонує дивовижну можливість придбати термопродукціі від провідних світових виробників, включаючи термосумки, термоси, аксесуари, автохолодильники, термобокси.

 

Якщо всім нам добре відомий принцип дії термоса, то термобокси, автохолодильники, термосумки і тому подібні вироби для багатьох все ще мають статус екзотики. Вибір насправді дуже великий і для того, щоб ви могли визначитися з тим, якого аксесуара не вистачає саме вам, ми розповімо про кожного з них.

 

Термобокси або ізотермічні контейнери

Зустрітися зі «старшим братом» всім нам відомого термоса. Виріб ідеально підходить для тривалого (до двадцяти чотирьох годин) підтримання стабільного температурного режиму напоїв та їжі. Треба відзначити, що контейнери представлені моделями різних розмірів і форм. Ключовим параметром вибору є обсяг вироби, який визначається способом переміщення (велосипед, вилазка на природу, піша прогулянка, автопробіг та ін) і тривалістю подорожі. Вкрай важливим показником також можна назвати якість акумулятори холоду, який підтримує необхідну температуру досить довго. Треба відзначити, що протягом 24 годин потрібну температуру може підтримувати контейнер з будь-яким обсягом.

 

Термосумки

Завдяки своїй практичності, спортивного привабливому дизайну, компактності і практичності, все більш популярними стають термосумки. Вироби стануть просто-таки незамінним помічником не тільки під час короткочасного рандеву, а й для прогулянок по місту. Напевно, не варто говорити про тривалий збереженні стабільної температури напоїв і продуктів в термосумке. Разом з тим, деякі моделі сучасних термосумок забезпечені акумуляторами холоду, тому користувач має можливість до 11 годин продовжити час збереження потрібної температури.

 

Автохолодильники

Цей різновид термопродукціі виявляється надійним і вірним помічником під час далеких поїздок, а також відпочинку за містом. В дорозі це пристосування функціонує від бортової мережі (напруга 12 або 24 В), а ось на стоянці автохолодильник може працювати через перетворювач напруги від мережі зі змінним струмом (напруга в 220 В). Варто підкреслити, що автохолодильник - це повноцінна мініатюрна копія стаціонарного холодильника. Виріб чудово справляється з усім спектром покладених на нього робіт так довго, як тільки ви побажаєте.

 

Вибираючи термопродукціі, важливо пам'ятати про час збереження тепла або холоду. А, як відомо, ключовим параметром, який визначає тривалість збереження температурного режиму, є ємність акумулятора холоду.

Вгору