Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Шланги для полива

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Шланги (або рукави) призначені для того, щоб переміщати різні речовини (найчастіше рідини) на відстань. Отже, застосовуватися вони можуть в самих різних сферах діяльності. У нашому інтернет-магазині представлені як садові шланги, так і пожежні рукави.

В саду і городі без поливального шланга не обійтися. Всі вони використовуються для того, щоб подавати воду під тиском в 2 атмосфери (з цим справляються одношарові шланги) або 5 (тут вже потрібен армований двошаровий). Відповідно, і ціни на них відрізняються. Відмінною особливістю всіх різновидів є стійкість до розриву і стирання. До того ж вони не ламаються і не гнуться. Навіть при низькій температурі шланги залишаються еластичними і безпечні для використання в побуті. Поставляються вони в бухтах, які мають різну довжину - 20, 25, 30,50 або 100 м.

Шланги також використовуються для:

догляду за газонами і насадженнями в місті;
транспортування води і розчинів на її основі в харчовій промисловості;
миття машин.


Рукава пожежні слід згадати окремо. В основному вони використовуються в спеціальних кранах для того, щоб подавати воду або всмоктувати, а також нагнітати рідини (неорганічні кислоти, бензин і технічну воду). Діапазон температур, в якому вони можуть застосовуватися - 35-90 ° С. Пожежні рукави використовуються в самих різних сферах діяльності - транспорт, будівництво, машинобудування. Ними також комплектуються насоси і переносні мотопомпи (мова рукавах діаметром 51 і 77 мм).

Допомогти вам визначитися з вибором в широкому асортименті допоможе наш відділ продажів. При цьому консультації можливі як по телефону, так і в магазині при зустрічі. Отримати товар можна в найкоротші терміни з огляду на те, що час доставки по всій території України, включаючи Одесу, Харків і Київ, мінімізовано, а її умови - вигідні.

Вгору