Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Триммери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

На сьогоднішній день жодна дачна ділянка не обходиться без зеленої галявини. Цей живий килим є прекрасним фоном як для білого дому на пагорбі, так і для шикарних квіткових клумб.

Ще однією перевагою газону є виділення чистого і свіжого повітря! Килим з трави - запорука здоров'я його господарів. Однак, як і за будь-якої рослинністю, за травою потрібен догляд і тут на допомогу приходить техніка.

Якщо Ви маєте великий і рівний газон, для догляду за ним обов'язково потрібна газонокосарка. А ось якщо трава росте під лавками, уздовж бордюрів і зборів, навколо кущів і дерев, то для її стрижки знадобляться такі механізми як тримери. Вони незамінні при здійсненні обробки країв газону і клумб і для косіння трави на вузьких доріжках.

Пропоновані ручні моделі здатні працювати на ділянках з будь-яким ухилом або складним рельєфом і зможуть легко впоратися з заростями кропиви, стрижкою кущів та іншими господарськими справами.

Тример - це довга штанга з закріпленим на ній двигуном і механізмом для стрижки - робочою головкою. Привід може перебувати як вгорі, так і внизу агрегату. У різних моделях використовують електричні або бензинові двигуни. Ріжучий інструмент триммера - спеціальна волосінь - корд. Звідси походить і іншу назву - кордова газонокосарка. При обертанні з великою швидкістю волосінь витягується в жорстку струнку, яка під дією відцентрової сили летить над газоном зі швидкістю 175 м / с.

Вибираючи певну модель, зверніть особливу увагу на ширину косіння і на потужність двигуна.

Головним недоліком, яким володіють тримери є якість стрижки, яке повністю залежить від людини, який працює з цим механізмом. Інструмент необхідно весь час тримати в руках, тому висота стрижки залежить від досвіду і координації рухів оператора.

Вгору