Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Перфоратори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Бочкові перфоратори

Перфоратори для довбання

Перфоратор - це універсальний інструмент, в якому використовується електромагнітний або пневматичний принцип формування удару. По пристрою і застосування має ряд подібностей з дрилем. Цей апарат є одним з найбільш затребуваних електроінструментів, як у любителів, так і у професіоналів. Без нього неможливо обійтися ні в побуті, ні на виробництві. Ціна даного пристрою залежить від багатьох факторів: потужності, виробника, наявності реверсу і т.д. Потужність же визначається силою удару (в джоулях) і потужністю електродвигуна (у ВАТ).

 

Застосування інструменту досить різнопланово і різноманітне. Він може бути використаний як шуруповерт, при наявності реверсу і регулятора швидкості обертання свердла, і значно ефективніше, ніж ударний дриль, свердлить отвори в бетоні і подібних йому матеріалах. Це досягається за рахунок більшої амплітуди і енергії удару. Його застосування доцільно в усіх випадках свердління в бетоні, природному камені і т. Д. Завдяки тому, що цей прилад працює як відбійний молоток, стає набагато простіше не тільки виконувати отвори в бетонних стінах, але і робити пази в м'якій штукатурці, легкому бетоні і подібних матеріалах.

 

За допомогою спеціальної насадки-зубила можна дуже швидко видалити будь-яку плитку і кахель. Для цього просто досить включити блокування обертання, що надає можливість роботи в режимі відбійного молотка. Перфоратором легко можна зробити невеликі отвори, виїмки, кабельні канали.

 

Однак при роботі слід пам'ятати про деякі важливі моменти:

  • Намагайтеся не перегрівати інструмент. Якщо ви відчуваєте, що інструмент перегрівається, треба вимкнути його і включити знову не раніше, ніж через 5 хвилин;
  • Якщо інструмент перестав працювати, можливо, це сталося через зношеність графітових щіток;
  • Не міняйте самостійно мастило, що знаходиться всередині перфоратора. Цю мастило замінюють фахівці, наприклад, під час заміни графітових щіток, які зносилися;
  • У режимі довбання та довбання з обертанням не рекомендується сильно тиснути на інструмент. Зусилля, яке необхідно підтримувати в процесі роботи, не повинна перевищувати 3 - 4 кг - тоді хід поршня буде найпродуктивнішою. Якщо тиснути сильніше, хід поршня зменшується: продуктивність інструменту падає, а знос механізму відбувається швидше.
Вгору