Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Детектори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Детектори від всесвітньо відомих виробників представлені на віртуальних полицях нашого магазину широким асортиментом моделей. Даний вид пристроїв розрахований на широке використання в процесі виконання ремонтних та будівельних робіт, він відрізняється компактними габаритами, а також досить високою чутливістю і зручністю в управлінні.

 

Варто звернути увагу на детектор проводки - це пристосування для виявлення прихованої проводки, металу, арматури яке відноситься до спеціалізованими високоточним пристроїв. При цьому, глибина залягання може досягати до 10 сантиметрів не тільки в бетоні, а й у багатьох інших будівельних матеріалах. Пристрій застосовується там, де присутня необхідність запобігти небажаному руйнування арматури, вмонтованих труб і струмопровідних елементів. Крім того, є моделі, що дозволяють швидко і ефективно виявити деревину, кольорові метали і навіть пластик.

 

Детектори дозволять в значній мірі спростити процес виконання свердлильних робіт: виконання наскрізних отворів в процесі монтажу різного устаткування, отворів під анкерні кріплення і т.д.

 

Також є моделі лазерного типу, які при збільшеною видимості лазерного променя дозволять істотно полегшити виконання вимірювальних робіт під відкритим небом.

Вгору