Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Стропи канатні

Канатні стропи являють собою пристосування, яке найчастіше виконано у вигляді каната, який пліток з декількох відгалужень. На сьогоднішній день канатні стропи представлені кількома видами, які між собою відрізняються кількістю використовуваних канатів, що з'єднуються разом за допомогою кільця і ​​входять до складу обладнання.

 

Не можна залишити без уваги, що кількість згаданих вище канатів, також як і методи захоплення вантажу розрізняються відповідно до характеру проведених вантажопідйомних або будівельних робіт. Таким чином, канатні стропи багатовіткових є чудовий засіб для здійснення транспортування особливо важких і великогабаритних вантажів, оснащених спеціальними вушками, петлями і скобами для захоплення.

 

Деякі моделі канатних строп можуть бути оснащені спеціальними петлями на кінцях, які представляють собою канат, з обох строп закручений в петлі. Такі вироби називаються двухпетельнимі. При захопленні вантажу такі пристосування проходять крізь отвори і кільця, чим збільшують надійність і міцність кріплення.

 

Канатні стропи славляться своєю міцністю і завидною надійністю, з цієї причини знаходять широке застосування і відмінно виконують всі завдання, які на них покладені, навіть при дуже низьких (високих) температурах, коли використання текстильних строп неможливо. До всього іншого, канатні стропи характеризуються високою стійкістю до значних і різким навантаженням, і, що вкрай важливо зазначити, руйнування канатів має місце не відразу, тому у користувача є можливість вчасно визначити пошкодження, призупинити роботи і замінити обладнання. Однак не слід забувати, що застосування пошкодженого стропа досить небезпечно, оскільки гострі кінці каната можуть легко поранити оператора.

 

Попри всю різноманітність переваг, не слід вдаватися до застосування канатних строп в хімічно активних середовищах, а також для того, щоб здійснити підйом крихкого вантажу. Однак не дивлячись на ці застереження, саме канатні стропи на сьогоднішній день мають статус основного грузонесущего елемента більшості вантажопідйомних, будівельних, транспортних, дорожньо-будівельних і ряду інших підприємств.

 

Стропи канатні - це вид обладнання, який нині є одним з найбільш популярних для підняттів різного роду вантажів в гірничорудній промисловості, у сфері сільського господарства, транспортного машинобудування, в нафтопереробній галузі, річковому і морському транспорті і т.п.

 

Наявність гнучкості у даного виду виробів дозволяє з легкістю обернути строп навколо вантажу, гарантуючи безпеку переміщення. Однак, разом з тим, в продажу наявні канатні стропи, які характеризують надзвичайної жорсткістю. Використання такого виду строп доцільно в тому випадку, якщо вам належить здійснити підняття особливо важких вантажів, оскільки дані більш стійкі до стирання і осьовим навантаженням.

Немає товарів

Вгору