Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Промислові фени

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Промисловий фен - універсальний інструмент, за допомогою якого, за допомогою створення потоку гарячого повітря, можна здійснювати безліч операцій - знімати лаки і фарби з різних поверхонь, сушити, зварювати, розтоплювати шви і формування тощо Апарат працює від звичайної стаціонарної електромережі без застосування легкозаймистої палива.

 

Від побутового фена цей агрегат відрізняється досить високою потужністю - 930-2300 Вт, а також температурою повітряного потоку до 650 ° С і продуктивністю 200-650 л / хв. За допомогою численних регулювань можна досягти оптимальної стабільною, враховуючи особливості матеріалу, який обробляється.

 

Функції і можливості, які здатні здійснювати промислові фени визначаються наявністю спеціальних насадок. Вони можуть бути плоскими, круглими, рефлекторними і запобіжними. Зазвичай цей інструмент має форму, чимось нагадує пістолет, але в наш час можна зустріти і циліндричні моделі.

 

Сьогодні придбати цей пристрій не складає особливих труднощів, але потрібно підійти до цього питання серйозно, адже вибір конкретної моделі залежить головним чином від завдань, які вона в майбутньому буде виконувати.

 

Щоб правильно вибрати інструмент, зверніть особливу увагу на такі параметри, як: наявність регулювання температури, електронну систему стабілізації температури і теплозахисний кожух. Також важливим фактором є схема промислового фена, яка повинна бути надійною.

Вгору