Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Домкрати

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Спеціальні механізми, призначені для здійснення підйому великовагових вантажів, називаються домкрати. За способом їх переміщення, вони можуть бути двох видів - пересувними і переносними.

 

Завдяки мобільності, в якій і полягає головна їхня перевага, даний інструмент може бути використаний при проведенні будівельних і монтажних робіт.

 

Конструкція запропонованого механізму набагато компактніше, ніж інші пристосування, здатні виконувати аналогічну функцію (талі, лебідки). Що стосується самого домкрата, то він, на відміну від інших механізмів, знаходиться безпосередньо під вантажем. При цьому відпадає потреба в застосуванні громіздких пристосувань. Завдяки цьому він завоював популярність серед працівників.

 

Використовуючи такий механізм, Ви можете надійно закріпити, плавно підняти або утримати на потрібній висоті практично будь-який вантаж, докладаючи мінімум зусиль.

 

Пропонований механізм невибагливий і простий у використанні, а також надійний і зручний.

 

Залежно від типу підйомного пристрою, існує кілька видів домкратів, а саме:

гвинтові;
рейкові;
гідравлічні;
пневматичні.

 

Гвинтові моделі мають вантажопідйомність до 15 т і є незамінними для автомобілів різних видів.

 

Конструкція: циліндричний підставу, один / два підйомних гвинта, спеціальна зубчаста гайка з трапецеидальной різьбленням.

 

Рейкові домкрати призначені для виконання різних ремонтних, будівельних, монтажних і демонтажних робіт.

 

Типи: важільні (хитний приводний важіль, який висуває рейку) і зубчасті (шестерня, що обертається за допомогою приводної рукоятки).

 

Гідравлічні домкрати працюють на рідини і відрізняються великою вантажопідйомністю, плавністю ходу, високим ККД, а також жорсткістю і компактністю конструкції.

 

Пневматичні види можна використовувати на будь-якій поверхні, такий як пухкий і нерівний грунт, а також чудово підійдуть для здійснення монтажу і проведення будівельно-монтажних робіт.

Вгору