Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Підмітальні машини

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Підмітальна машина вже досить щільно вкоренилася не тільки в професійній сфері використання, але і в побуті. Використовують цей виріб для швидкого та ефективного прибирання різних видів сміття та пилу як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках.

 

Розрізняються конструкції відповідно до видів харчування і приводу:

- Акумуляторні пристрої, як правило, знаходять своє застосування в закритих приміщеннях великою площею, де необхідно виконати прибирання території, що перевищує 2000 квадратних метрів. Машини, що відносяться до даного підвиду, відрізняються наявністю всмоктуючого пристрою, що дозволяє здійснювати «безпильную» прибирання.

- Підмітальні машини з механічним приводом знаходять своє застосування там, де необхідно провести прибирання площ до 2000 квадратних кілометрів.

- Вироби з двигуном внутрішнього згоряння, як правило, оснащені спеціальним місцем для водія-оператора, а в якості двигуна внутрішнього згоряння можуть бути використані дизельні, бензинові, а також газові двигуни. Призначаються підмітальні машини з двигуном внутрішнього згоряння для прибирання паркінгів, відкритих майданчиків, а також площ, які займають більш ніж 8000 квадратних метрів.

 

Власнику вкрай важливо віддавати собі звіт в тому, пристрій працює в 50 разів продуктивніше, швидше і ефективніше, ніж, скажімо, двірник, озброївшись мітлою. Використовуючи системи для прибирання снігу або сміття, ви не тільки збільшите продуктивність праці, але і в багато разів поліпшите якість прибирання на ввіреному вам об'єкті.

 

Звертаємо вашу увагу, що на сьогоднішній день ринок пропонує моделі підмітальних машин, які працюють практично безшумно навіть в найбільш важкодоступних місцях.

Вгору