Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Садові тачки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Незамінними помічниками під час виконання ремонтно-будівельних робіт, а також при роботі в саду або на присадибній ділянці є садові тачки. З їх допомогою можна вивезти або перевезти різні матеріали: будматеріали, дрова, насипні вантажі і т.п., легко і максимально швидко.

 

Існують тачки садові та будівельні різних типів, в залежності від форми, кількості та виду коліс, ваги і типу рукояток. Також відмінністю може бути вантажопідйомність - головний критерій при виборі потрібного агрегату.

 

Основними деталями, з яких складається тачка, є кузов, завзяте пристосування, рукоятки - Н або П образні і колеса - одне або два, які відповідають певному стандарту. Кузов виготовляється найчастіше зі сталі і являє собою ємність трапецієподібної форми з плоским дном. Ручка пропонованого садового інвентарю може бути двох видів: розділена або безперервна. Крім того на ринку є можливість придбати садові тачки з одним або двома колесами. Між одно- і двоколісними є невеликі відмінності: двоколісний - більш стійка, ніж одноколесная і характеризується значно меншим навантаженням на рукоятку. Але одноколісні тачки мають свої переваги: ​​вони маневреннее і можуть здійснювати перевезення вантажів навіть у вузьких просторах.

 

У наш час майже всі тачки виготовлені з міцних і високоякісних матеріалів, здатних гарантувати довгий термін експлуатації і надійність пристрою.

Вгору