Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пістолети для герметика

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Будь-які ремонтні або будівельні роботи не обходяться без використання герметика, за допомогою якого можна моментально закрити тріщини і шви, а також усунути течі і протяги. Крім того, герметик допоможе з'єднати між собою пластмасові, металеві, керамічні, скляні або бетонні елементи. Але щоб точно і грамотно нанести матеріал, майстри користуються пістолетом для герметика, він дозволяє зробити шви майже непомітними і акуратними. Їх існує кілька видів, вибір може залежати від числа застосування і складності робіт.

 

На сайті інтернет-магазину можна придбати пістолети для герметика різної цінової категорії, але всі вони мають ергономічний дизайн, виконані з якісного пластика і металу. Багато моделей пістолетів покриті тефлоном, що перешкоджає прилипанню піни, а також оснащені регулятором подачі піни.

 

Пістолети по типу подачі герметика ділять на:

• трубчастий;
• полукорпусний;
• структурний.

 

Їх можна розділити на професійні і побутові. Перші призначені для щоденного застосування, мають трубчастим металевим будовою. Побутові володіють малим об'ємом туби і легким пристроєм в застосуванні. Трубчаста конструкція має закритим корпусом для картриджа, а в полукорпусном видно шток, завдяки якому виходить герметик.

 

За методом подачі герметика бувають наступних типів.

 

• Пневматичні. І в побуті, і в будівництві використовують цей тип. Функціонує він завдяки повітряному тиску, яке виникає за допомогою відпускання ручки. Майже всі моделі цього виду мають регулятором тиску. Герметик вставляють у внутрішній циліндр, він же і виконує роль картриджа.
• Акумуляторні. Ними користуються професійні майстри, так як вони мають високий робочим тиском і плавним контролем швидкості подачі матеріалу. При цьому суміші виходять чітко і чисто Надлишки не випадають, так як поршень швидко повертається назад. Заряд акумулятора можна виробляти від електричної мережі.
• Механічні. Побутові типи забезпечені саме такого типу подачею матеріалу. Він дозволяє видавлювати герметик ручним натисканням на спеціальний шток. За допомогою сили натискання регулюється кількість видавлюється матеріалу.

 

Здійснити покупку на сайті інтернет-магазину дуже просто. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму. З усіх питань менеджери магазину готові дати детальну консультацію.

Вгору