Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сівалки ручні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Весна дуже напружений час для городників, ландшафтників, озеленювачів і садівників, а також всіх, хто має відношення до роботи з землею. У цей сезон потрібно встигнути дуже багато зробити, тому витрачати час на тривалі посіви вручну, коли є зручні, якісні, ефективні ручні сівалки буде нерозумно.

 

Все сівалки з каталогу інтернет-магазину відрізняються простотою в застосуванні, для їх експлуатації не потрібна спеціальна підготовка, просто потрібно налаштувати сівалку на потрібні вам параметри, встановити густоту посіву та ширину міжряддя. Сівалки ручні легкі і компактні їх можна зберігати разом з іншими садовими інструментами, вони не займають багато місця. Особливо виручають сівалки при необхідності обробити, тобто засіяти більшу площу. Крім того, коли рослини висаджені красивим рівним рядочком, їх набагато легше годувати і доглядати за ними. Є ще одна причина використовувати сівалки, а не засівати руками однорічні квіти, баштанні та овочеві культури. Можна застосовувати цей інвентар як для пунктирного посіву рядками, так і для гніздового посіву. Справа в тому, що при ручному засіву дуже складно розрахувати необхідну кількість насіння, тому часто сходи піднімаються суцільним килимом, а потім їх слід ще й проривати. Процедура проріджування по-перше, не дуже хороша для кореневої системи сусідніх рослин, а по-друге, виходить переклад насіння і нераціональний їх витрата.

 

Механічні сівалки застосовують вже дуже давно, але сучасні моделі кардинально відрізняються від колишніх, як зовні, так і по конструкції. Основні елементи сівалки залишилися практично без змін, включаючи обов'язкові деталі:

• механізм для висівання (з його допомогою насіння потрапляють в спеціальний бункер);
• ємність для насіння;
• сошник спеціально для створення борозен в землі;
• семяпровод (служить для з'єднання ємності з насінням і сошника);
• апарат для забивання (потрібен для засипки готових борозен вже з насінням і для вирівнювання землі).

 

Сучасні сівалки ручні можуть:

• рівномірно і без пробілів розподіляти насіння в ряду;
• засипати землею насіння на задану глибину грунту;
• присипати насіння пухким ґрунтом, а не грубими шматками.

 

Ще дуже важливо те, що при використанні сівалок повністю виключається пошкодження насіння.

 

Купити сівалки ручні можна заповнивши спеціальну форму на сайті або, набравши наш номер телефону. Компанія здійснює доставку по Києву, а також по всіх містах України.

Вгору