Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Плазмові зварювання

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Запропонована плазмова зварювання - це зварювання за допомогою направленого потоку плазмової дуги, яка має багато спільного з технологією аргонової зварки і позначається, як правило, - PAW - Plasma Arc Welding - зварювання плазмовою дугою. Призначена вона для зварювання виробів товщиною до 8 мм.

 

Плазмою називають іонізований газ, який частково або повністю складається з нейтральних атомів і молекул, а також з електрично заряджених іонів і електронів. При такому визначенні звичайна дуга може бути названа плазмою. Але до звичайної дузі такий термін практично не застосовується, тому що звичайна дуга має відносно невисоку температуру і невисокий запас енергії в порівнянні з традиційним поняттям плазми.

 

Вона має ряд переваг, включаючи велику швидкість зварювання, гарна якість швів.

 

Апарат плазмової зварювання з контактним дуговим запалюванням застосовується для швидкого різання без деформації всіх провідних матеріалів. Деякі моделі укомплектовані компресором і не вимагають підключення до стаціонарного компресора.

 

Давайте звернемо нашу увагу на особливості, які відрізняють її від звичайної зварювання:

  1. циліндрична форма дуги;
  2. менший діаметр дуги;
  3. більш висока температура;
  4. можливість підтримувати дугу на малих токах 0,2-30 А тиск дуги на метал в 6-10 разів вище, ніж у звичайної.

 

Пропонована дугова плазмова зварювання є більш універсальним джерелом нагрівання металу, ніж звичайна сварка і здатна забезпечити більш глибоке проплавлення металу при одночасному зменшенні обсягу його розплавлення.

Вгору