Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фрезерувальні машини

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Фрезеровальная машина - це техніка, призначена для грубого видалення нерівностей і перепаду бетону. Робота таких машин дуже ефективна, в той же час в технологічному плані вони досить прості і продуктивні. Використовують в будівельних і ремонтних роботах. Основою цієї машини є барабан з ламелями.

 

Фрезеровальная машина випускається з електричним і бензиновим двигунами. Наприклад, деякі види машин з електричними двигуном мають шириною захвату 200мм. Бензиновий двигун потрібен в тому случи якщо машина працює в дали від точок підключення до електромереж.

 

Поговоримо про можливе застосування в сфері будівництва.

 

Якщо Ви маєте справу з будівельними роботами, то напевно часто Вам зустрічається проблема, яка полягає в тому, що Вам необхідно використовувати спеціальні агрегати, за допомогою яких можна обробляти бетонні, кам'яні конструкції. Завдяки таким агрегатам, конструкції стають більш придатними для подальших промислових і будівельних робіт. Саме такими агрегатами і є фрезерувальні машини, які в наш час представлені на ринку широким асортиментом моделей.

 

Головним призначенням фрезерувальні машини є зняття непотрібних залишків спеціальним способом, який має назву фрезерування, з поверхні бетонної плити. Після того, як проведена ретельна обробка на бетоні не залишається і сліду від западин, нерівностей - всього цього просто неможливо домогтися без використання агрегату.

 

Для свої потреб можна вибрати моделі, які оснащені електро- і бензиновим двигуном.

Вгору