Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Крани

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Машинами циклічної дії, які використовуються при здійсненні підйому або переміщення в просторі різних вантажів, вантажозахватним органом, є крани.

 

За своєю структурою вантажопідйомні крани, які використовуються на будівництві, можна розділити на дві групи: стріляв і мостові. У першого виду, тобто у стрілового крана, орган, який захоплює вантаж, прикріплений до стріли або візку, яка може переміщатися по стрілі; а ось вантажозахватний орган, який є у мостового крана, причеплений до вантажного візка, що переміщається по мосту, який рухається по надземному кранового шляху.

 

Найпоширенішим вважаються стреловой архітектурне обличчя, який, в свою чергу має кілька типів, а саме:

  • баштові;
  • пневмоколісні;
  • автомобільні;
  • гусеничні;
  • крани-трубоукладачі;
  • залізничні та т. д.

Залежно від типу приводу основних механізмів, вантажопідйомні крани можна розділити на: з механічним - c двигуном внутрішнього згоряння, електричним - електродвигуном, гідравлічним та комбінованим приводами. Також, вони діляться на різні типи, в залежності від режиму роботи: крани з ручним і машинним приводом.

 

Перш ніж зробити покупку, радимо Вам звернути особливу увагу на такі технічні характеристики як вантажопідйомність, вантажний момент, виліт і висота підйому гака, швидкості підйому і посадки вантажу, довжина стріли, пересування вантажного візка, пересування крана та ін.

Вгору