Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Садові пилки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Садові пилки - це модифікація професійного інвентарю, а саме ланцюгових пилок яка застосовувалася на лісозаготівлях, при зведенні будівель з деревини або їх ремонті. Що стосується садової пили, то без неї добропорядного господаря, який піклується про акуратність своєї ділянки, буде дуже важко. Поряд із застосуванням бензинових і електричних пив, ручна садові пила, завдяки своїм конструктивним особливостям, теж залишається затребуваним інструментом і застосовується для догляду за деревами.

 

Найчастіше застосовують такі види пив:

• ножівки;
• дворучні поздовжні пилки;
• дворучні поперечні пилки;
• лучкові.

Садові пилки застосовуються в основному для роботи з деревами, при такій товщині гілок, коли сучкорез і садові ножиці вже не працюють. Якщо необхідно підрізати гілки на рівні росту людини, то застосовують ножівки, а якщо висота вище, наприклад 5-6 метрів, то тоді краще працювати зігнутої ножівкою на штанзі. Лучкові пилки зобов'язані своєю назвою конструктивній формі, вони нагадують цибулю, а ножовочное полотно виконує роль тятиви. Застосовуються вони при хорошій доступності гілок, коли можна зробити зріз самостійно. Теж стосується і ручних ножівок. Дворучні пили незамінні, якщо потрібно розпиляти великі великі дерева, дошки, бруси.

 

Найбільш зручною, звичайно, є пила, якою можна користуватися самостійно і виконувати максимальну кількість робіт. При виборі та купівлі слід звертати увагу, як на зручність, так і на якість пиляльного полотна. Ножівки бувають і з подвійними рядами зубів, так зріз виходить ще більш акуратним і чистим. Зазвичай ручка злегка вигнута, так вона більш ергономічна і комфортна. Пластикові ручки дуже зручні, вони зменшують вібрацію і не вислизають.

 

Особливе місце займають складні пилки, які зручні в походах на шашлики, поїздках і просто при зберіганні, оскільки не завдадуть травми, так як лезо весь час закрита.

 

Залежно від цілей, завдань і ступеня акуратності необхідного зрізу слід вибирати різний крок зубів і різну товщину полотна пилки. Рукоятка теж може бути різної форми, як кому зручніше.

 

В інтернет-магазині вибір зробити просто, оскільки до кожного товару є докладний опис, з усіма характеристиками. Будь-яку обрану пилу з нашого каталогу можна придбати і в протягом пари днів вона буде у вас, просто заповніть заявку на сайті in-green або зателефонуйте. Доставка працює по Україні, а також в Києві.

Вгору