Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вишки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Альтернативою більш складним і менш мобільним будівельними лісами є вишки. Найчастіше вони використовуються для обслуговування фасадів, встановлення систем вентиляції, а також для проведення ремонтних, оздоблювальних робіт і т.д.

 

Використання таких конструкцій, є незамінним при проведенні ремонтних робіт, адже вони мають безліч переваг, головними з яких є зручність транспортування і зберігання. Також позитивними рисами є можливість швидкого монтажу і відсутність необхідності розбору вишки при перестановці, якщо порівняти з фасадними лісами.

 

Якщо у Вас є думка купити вишку, Ви повинні знати про неї абсолютно все, особливо принцип роботи. Пересувна - являє собою просторову збірно-розбірну металоконструкцію баштового типу, що складається з плоских рам зі сходами, які мають п'ять ступенів.

 

Паралельні рами вишки з'єднані одна з іншого за допомогою стяжок з втулками. Наступні рами, розташовані паралельно, встановлюють у втулки стяжок на штирі попередніх рам і утворюють секцію. Підстава такої конструкції має чотири колеса і чотири гвинтові опори, встановлені на дерев'яні підкладки. Колеса призначені для здійснення транспортування конструкції.

Вгору