Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електростеплери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Електричний будівельний степлер застосовується для забивання скоб і цвяхів в різні деревні матеріали. Основним призначенням інструменту є оббивка меблів, стикування деталей і зшивання ізолюючого матеріалу, текстильних шпалер, плівки і т.п.

 

Електростеплера на відміну від ручних механічних моделей відрізняються підвищеною продуктивністю, надійністю і точністю виконуваної роботи. Особливістю практично всіх пристрій є: безпечне фронтально розташоване вістря, механічна установка сили удару, покажчик кількості скоб і постійна освітленість поверхні заготовки, яку забезпечує вбудований світлодіод.

 

На сьогоднішній день існують кілька видів цього апарату, а саме акумуляторні моделі і степлери працюють від електромережі. Якщо в першому випадку досягається можливість автономної роботи в важкодоступних місцях, але при необхідності весь час стежити за станом заряду, то в другому випадку все навпаки - забезпечується постійна стабільна робота, але тільки поблизу джерела електроенергії.

 

При виборі моделі варто звернути особливу увагу на такі характеристики як: сила удару, потужність, а також тип і розмір використовуваних скоб (шпильок, цвяхів). Бажаною особливістю є наявність регулювання сили удару, що робить можливою більш точну й ефективну роботу з різними матеріалами.

 

Механізм інструменту оснащений всередині пружиною, яка при згинанні накопичує механічну енергію, а під час розгинання використовує вивільняється енергію для того, щоб забити скобу. Скоби зберігаються всередині цього пристрою. Охарактеризувати їх можна за розміром, якістю заточування і матеріалом виготовлення: латунь або сталь.

Вгору