Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Автоматика для насосів

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Насос в арсеналі кожного власника заміського будинку - річ обов'язкова і просто-таки незамінна! За допомогою насоса можна з легкістю не тільки вирішити проблеми з водопостачанням будинку, але і впоратися з низкою інших завдань, будь то зрошення або поливання городу або саду. Крім того, насос прийде на допомогу в тому випадку, якщо вам часто доводиться справлятися з наслідками затоплення підвальних приміщень. Допоможе насос і тим, кому потрібен час від часу відкачувати воду з басейну, траншеї або котловану.

Однак не можна залишити без уваги той факт, що для правильної і безперебійної роботи вироби слід обзавестися спеціальною автоматикою для насосів. Остання призначена для того, щоб гарантувати правильну роботу насоса, а також запобігти його передчасному зносу, а часом навіть поломку.

Представлені на ринку сучасні елементи автоматики для насосів включають в себе широкий асортимент різних пристроїв. Наприклад, у вас є можливість обзавестися спеціальним приладом, призначеним для забезпечення включення / відключення насоса в автоматичному режимі. Простіше кажучи, мова йде про захист насоса, іменованої «реле тиску». Останнє керує діяльністю насоса, будучи розташованим в трубопроводі. Завдання реле - визначити тиск, при якому працює насос, а також ті показники тиску, при яких виріб відключається. Автоматика для насоса необхідна в першу чергу для того, щоб запобігти «сухий хід» - тобто, роботу насоса при відсутності води. Йдеться про вкрай згубний явище, яке може стати причиною поломки системи.

До вибору автоматики для насосів слід підходити, виходячи з відповідності особливостям самого насоса. Той чи інший елемент автоматики не тільки продовжить термін експлуатації, але і заощадить кровно зароблені вами гроші.

Вгору