Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Поплавок для насоса

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Коли необхідно наповнити велику ємність, за допомогою електронасоса, часто виникає проблема - треба контролювати, щоб не перелити через край. І замість того, щоб спокійно займатися своїми справами на дачі, доводиться постійно підходити до заповнюваних резервуарів. З іншого боку, господар насоса намагається не допустити «сухого ходу», коли всередині апарату немає рідини, що погано впливає на деталі і роботу агрегату. Завжди хочеться мати просте і недороге рішення.

Поплавок для насоса, здатний позбавити від цієї проблеми. Це найкращий і не дорогий спосіб. Він придуманий для того, щоб полегшити працю людини в контролі наповнюваності резервуара. На сайті магазина є різні вимикачі для насоса. Роблячи вибір, варто звернути увагу на параметри. Варто орієнтуватися по току в насосі. Наприклад, максимальний струм (від 10 до 16А). Цей прилад використовується для контролю наповнюваності в різних ємностях: колодязі, накопичувальні баки, басейни і так далі. Його пристрій і принцип роботи досить прості. Зверху розташована пластикова коробочка, яка добре тримає всю конструкцію на плаву. Всередині неї, знаходиться електричний перемикач і металева кулька. При зміні положення поплавця, куля реагує, і замикає або розмикає контакти. З механізму виходить трижильний кабель, який підключається до насоса. До проводу, за допомогою прищіпки, чіпляється грузило (йде в комплекті). Завдяки цьому вантажу контролюється рівень заповнення. Принцип роботи цього пристрою наступний: коли наповнюється резервуар, поплавок до певного рівня теж піднімається. Потім спрацьовує грузик і подається сигнал на електронасос.

Поплавкові вимикачі служать довго і не вимагають особливого догляду. Вони зроблені з якісного матеріалу, на який не може погано діяти вода, висока температура та інші руйнівні чинники. До того ж, вимикач герметичний, завдяки чому добре тримається на поверхні і не тоне. Кабель, який приєднується до насоса, теж добре продуманий. Через нього проходить електрику, а сам він перебуває в рідині. Він надійно загерметизований ущільнювачем, а його порожнина заповнена полімерними смолами. Це не дасть водному середовищі взаємодіяти з електричним струмом. Шнур може бути довжиною від 2 до 10 метрів.

Щоб купити цей механізм за доступною ціною, потрібно зробити замовлення або зв'язатися з консультантом. Доставка здійснюється у всі міста України.

Вгору