Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кущорізи

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Інструментами, які здатні впоратися зі скошуванням або проріджуванням густої трави і чагарників в саду, лісовому господарстві, уздовж бордюрів та узбіч доріг, є кущорізи. Додатково за допомогою його можна здійснювати догляд за молодими деревами і кущами.

Якщо Ви збираєтеся купити кущоріз, тоді Ви повинні бути прекрасно інформовані про те, які типи даних інструментів існують на сьогоднішній день. Так, до ваших послуг представляються агрегати з недвіжущімся і активним ріжучим механізмом. Давайте більш детально розглянемо кожен з вищезазначених видів.

Недвіжущіеся - мають горизонтальні ножі і здатні впоратися з жорсткими стволами чагарників, діаметр яких у кореня не перевищує 3 сантиметри. Але такі моделі мають свої недоліки: вони можуть «зрушити» в процесі роботи частина родючого шару грунту.

Кущорізи з активним ріжучим елементом обладнані ножами, які обертаються навколо своєї осі, нагадуючи електричну косу. Такий механізм здатний впоратися з рослинами, діаметр яких досягає 5 сантиметрів, але не більше. Для здійснення проріджування молодої порослі та зайвих кущів найчастіше використовуються дискові. Вони мають досить велику потужність і оснащені двотактним бензиновим двигуном, потужність якого становить 3 000 Вт. На сьогоднішній день майже всі види кусторезов мають системи поглинання шуму і вібраційних коливань при здійсненні роботи, що перетворює виснажливу роботу в приємний відпочинок.

Якщо Ви бажаєте додати насадженням певної форми, Вам найкраще підійдуть ручні кущорізи-тримери, так як тільки вони можуть виконувати зріз дуже точно і акуратно. У магазинах є як бензинові апарати, так і кущорізи з електродвигуном.

Для здійснення робіт на висоті використовуються спеціальні висотні кущорізи - висоторізи, потужність яких дозволяє зрізати гілки, діаметр яких не перевищує п'ять сантиметрів.

Всі представлені типи мають спеціальні системи захисту, механізми блокування ножів, систему миттєвої зупинки двигуна і кожухи для відведення тирси.

Вас зацікавила ціна на кущорізи? Купити пристрій можна в віртуальному режимі в нашому магазині, залишивши заявку на придбання тієї чи іншої моделі від вподобаного вас виробника.

Вгору