Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ручний інструмент

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день ринок переповнений автоматизованої будівельною технікою, ручний інструмент все так само популярний, як і багато років тому. Представлені на ринку інструменти для ручної роботи затребувані висококваліфікованими майстрами для виконання дрібних робіт, що вимагають максимальної точності. Крім того, набір ручного інструменту стане відмінним подарунком тому, хто затіяв професійний ремонт, адже кусачки, пасатижі, розвідні ключі, молотки, бокорізи і багато інших пристосування є невід'ємними супутниками в процесі проведення ремонтних робіт.

 

Надійний і добротний професійний інструмент завжди залишиться затребуваним, навіть якщо під рукою є найточніша і сучасна техніка, адже завжди є ряд операцій, впоратися з якими можна лише озброївшись ручним будівельним інструментом.

 

Нерідко, особливо в сегменті домашнього господарства, придбання електричного інструменту вкрай невигідного через невеликі обсяги робіт, що вимагають виконання. В такому випадку на виручку завжди прийде старий добрий ручний інструмент. Досить затребувані такі види, як: валики для фарбування, кусачки, плоскогубці, викрутки та ножівки. Незамінними помічниками на будівельному майданчику стануть ножиці по металу, молотки, плиткорізи ручні, щипці для стопорних кілець, стусла, степлери і ін.

 

На найсучаснішою і масштабної будівництві ніяк не обійтися без ящиків для інструментів, використовуваних для зручного розташування необхідного під час роботи інвентарю в межах досяжності майстра.

Вгору