Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Лазерні нівеліри

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Лазерний нівелір - користується величезною популярністю лазерний інструмент, необхідний для виконання монтажний і будівельно-ремонтних робіт шляхом генерування чітких і точних вертикальних і горизонтальних площин - ліній на різних об'єктах, що надає прекрасну можливість переносити точки зі стелі на підлогу, вирівнювати кладку плитки, підвісні шафи і багато інших робіт.

 

На практиці це пристрій також називають терміном «лазерний будівник площин» або «лазерний рівень». Більша кількість будівельників пострадянського простору звикли пристрій для вирівнювання, а також побудови площин іменувати просто рівнями.

 

Щоб не помилитися в покупці потрібно, перш за все, оцінити характер робіт, для яких купується даний інструмент. Для проведення внутрішніх робіт найбільш підходящими моделями стануть пристрої з перехресними променями, які проектують дві, і більш, ліній перед собою, пересічні під прямим кутом. У нашому магазині є прилади, що комплектуються двома точковими лазерами для здійснення автоматичного перенесення точки зі стелі на підлогу.

 

Самовирівнюючий лазери - це лазерний рівень, який, завдяки електронній або маятникової системи зрівнювання вибудовує горизонтальну площину автоматично строго паралельно горизонту. В останніх моделях передбачена опція відключення автовирівнювання, завдяки цьому у користувача є можливість працювати з похилими площинами.

Вгору