Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вібробулави, гнучкі вали

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Якість виконання бетонних робіт, часто залежить від того, чи використовується вібратор для бетону. Ця машина завдяки своїм коливань, ущільнює цементну масу, виганяючи з неї повітряні скупчення. Після цього розчин дає меншу усадку при висиханні, збільшується його міцність, морозостійкість і водонепроникність. Однак з часом деякі деталі цього незамінного пристосування доводиться міняти і потрібно правильно їх підібрати. Зокрема, це - вібробулави, гнучкі вали.

 

Так як асортимент цих інструментів великий, треба чітко знати, на що звертати увагу, роблячи свій вибір.

 

• Діаметр вібробулави (від 25 до 76 мм). Це один з найбільш визначальних показників. Чим булава товщі, тим сильніше вібрацію вона буде створювати, а значить щільніше і якісніше вийде бетон. Але тут не завадить врахувати, що якщо буде ущільнюватися розчин з арматурою, товщина наконечника повинна бути менше її осередки. Тільки в такій ситуації наконечник зможе діставати до самого дна і добре виконувати свою функцію.
• Довжина гнучкого валу (від 1 до 10 м). Ось ще один вирішальний критерій. Його розмір визначає те, на яку глибину потрібно опускати булаву, виробляючи ущільнення суміші. Хоча може здатися, що чим довше буде вал, тим краще. Але не радиться, щоб під час експлуатації він згинався до прямого кута. Через такого недоліку буде поломка.
• Потужність вібратора. Апарат, на який купуються ці запчастини, теж впливає на їх дані. Якщо двигун не досить потужний, то буде помилкою купувати важку булаву і довгий вал. Інакше мотор швидко вийде з ладу.
• Інші параметри. Ще деякі нюанси, про які можна поміркувати - частота вібрацій, розмір вибронаконечника, виробник.

 

Маючи в своєму розпорядженні такий чудовий інструмент, можна успішно виконувати бетонування. Так як вартість цих деталей не низька, варто ставитися до них якомога дбайливіше. Для цього важливо щодня затягувати кожне різьбове з'єднання, періодично переглядати електричні контакти, перевіряти стан змащення, ретельно промивати водою частини занурюються в розчин і т. д.

 

Щоб зробити покупку обраного товару, необхідно оформити заявку в інтернет-магазині. При виникненні питань можна звернутися до онлайн-консультанту або скористатися послугою «передзвоніть мені». Доставка здійснюється у всі міста України.

Вгору