Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Райдери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

У наш час на ринку представлений широкий асортимент садової техніки, яка здатна значно полегшити Ваше участь і заощадити час при виконанні практично будь-якої роботи.

Одним з таких багатофункціональних механізмів є райдери і садові трактори. Ця техніка досить поширена і дозволяє виконувати безліч поставлених завдань завдяки використанню в роботі різного навісного устаткування.

Пропоновані агрегати використовуються в основному для здійснення скошування трави, але при наявність додаткового обладнання може розширити спектр виконуваних завдань до невпізнання.

Даний механізм оснащений чотиритактним бензиновим двигуном, потужність і виробник якого грає мало не головну роль при його виборі, адже через брак потужності працездатність механізму здатна знизитися в кілька разів. Стандартної потужністю є 12-26 кінських сил. При здійсненні покупки таких механізмів як садові райдери не потрібно забувати, що потужність прямо пов'язана з шириною зони покоси за один прохід - чим вона більша - тим ширше захоплення.

Також потрібно з'ясувати, з якими конкретно типами навісного обладнання може працювати та чи інша модель.

До такого обладнання можна віднести пристосування для збірки снігу, підмітання, розкидання. Не забувайте, що пропонований інструмент рекомендується використовувати виключно на ділянках, які покриті травою.

Райдер - механізм, який здатний виконувати функції, недоступні для іншої садової техніки. Вся навісна техніка кріпиться спереду, що дозволяє Вам відмінно бачити оброблювану область, це підвищує швидкість і точність роботи і значно зменшує час, витрачений на її виконання.

Пропоновані райдери, на відміну від іншої садової техніки, можна використовувати взимку як лопати або снігоприбиральної машини.

Вгору