Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Швонарізчики

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Своє застосування швонарезчики знаходять в процесі різання температурних, конструкційних, деформаційних, технологічних швів, різання і підрізування цегли, асфальту, тротуарної плитки і асфальтної кромки, розбиранні фундаменту і перекриттів, під час вирізання в бетонних конструкціях сегментів прямокутної форми, прокладання інженерних комунікацій тощо . Говорячи більш простою і зрозумілою мовою, різальник швів - відмінна альтернатива ломам і відбійних молотків в сфері дорожнього будівництва.

 

Конструктивно виріб являє собою оснащену алмазним ріжучим диском жорстку конструкцію з двигуном, передавальним механізмом на клинопасовій передачі, а також спеціальної тумбою, передбаченої для надійного захисту рук в процесі роботи цього агрегату. Стандартні розміри посадкового отвору алмазного диска, яким забезпечені швонарезчики, становить 25.4 міліметра.

 

Звертаємо увагу користувачів, що конструкція може працювати в режимі мокрій або сухого різання (в першому випадку, за допомогою спеціального пристрою здійснюється подача води на місце різання). В процесі мокрого різання нестача вологи може стати причиною зносу і перегріву поверхні і диска, і до поганого осідання бетонної пилу.

 

Модельний ряд виробів включає в себе Нарізувачі швів, як з бензиновим, так і з електричним і дизельним двигуном. Перевагою електричного апарату є більш широка сфера застосування. Так, пристрій можна сміливо використовувати в закритому приміщенні, завдяки тому, що в процесі експлуатації швонарезчик не забруднює оточуючих повітря шкідливими вихлопами. Крім того, електричне пристосування відрізняється меншою вартістю, компактними габаритами, невеликою вагою і низьким рівнем шуму. Однак, такий нарезчик, природно, передбачає обов'язкову наявність електромережі.

 

У свою чергу, бензиновий різальник швів є ідеальним рішенням для проведення промислових обсягів робіт і по своїй продуктивності помітно випереджає свого електричного побратима. У конструкції нарізувачів швів присутній спеціальний гальмівний механізм, і, до того ж, агрегати досить зручні і прості в процесі роботи. Що стосується дизельних алмазна, необхідно звернути окрему увагу на великий ресурс роботи, а також на те, що кожна модель вироби досить економічна.

 

За типом приводу розрізняють ручні і самохідні Нарізувачі швів. Останні характеризуються досить великими габаритами, через що вимагають додаткових фізичних зусиль. Ручні конструкції прийдуть на виручку при невеликому обсязі робіт, або в місцях, де неможливо вдатися до застосування самохідної установки.

 

Завдяки спеціальній системі практично відсутній вібрація в процесі експлуатації нарізувачів, отже, користувач не відчуває дискомфорту в роботі. Ручна модель представлена ​​бензиновими, електричними, пневматичними і гідравлічними виробами.

 

Якщо вам доведеться мати справу з ремонтом і монтажем дорожнього покриття, прокладкою комунікацій в сфері промисловості або будівництва, на виручку прийде високоякісний нарезчик швів.

Вгору