Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сінокосарка

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Встати рано, запастися їжею і водою на день, добре заточити косу - так починається ранок людини, якій необхідно заготовити сіно для своєї худоби. Кінець дня не особливо радісний. Добре якщо все обходиться без травм від гострої коси, але сильна втома гарантується. На щастя, в наше століття прогресу, є вдосконалені способи косіння. Сенокосилка зробить заготовку корми для худоби, приємним процесом.

 

Асортимент цих машин зростає з кожним роком, так як вони користуються великим попитом. При такому величезному виборі, складно визначитися з потрібною моделлю. Але є деякі параметри, аналіз яких полегшує завдання покупця. Важливо приділити увагу наступним даними.

 

• Ширина захоплення (від 56 см). Цей показник дуже важливий, тому що від нього залежить ефективність роботи. Чим він вищий, тим більше сіна скошується за один прохід.
• Потужність двигуна. Від цього залежить, які навантаження зможе витримувати апарат.
• Витрати палива. Показує наскільки економний двигун. Чим нижче ця цифра, тим менше витрачається коштів на заправку.
• Швидкість руху. Так як сінокосарки самохідні, то кожна модель має свою швидкість, при якій вона може добре косити.
• Тип двигуна (двотактний і чотиритактний). Кожен має свої переваги. Якщо необхідний мотор простий в обслуговуванні, то перший варіант буде пріоритетним. Але якщо потрібен економний і більш екологічний, то тоді потрібно віддати перевагу другому типу.

 

Це лише деякі параметри, на які варто звернути увагу. Сюди ще можна додати якість ріжучих частин агрегату, міцність корпусу, зручні ручки для управління і т. Д. Така машина має багато позитивних моментів. Зазначимо деякі з них.

 

• Вона самохідна. Оператору сінокосарки не потрібно її штовхати, а він тільки задає потрібний напрямок і контролює швидкість руху.
• Безпека роботи. Ці моделі оснащені функцією негайного припинення роботи, якщо прибрана рука з ручки газу. Тому неможливо, щоб апарат їхав сам без оператора.
• Ця техніка розрахована на інтенсивні навантаження і великий термін експлуатації.

 

Отже, сінокосарка дуже корисна річ в господарстві, має безліч переваг. Уважно розібравшись в параметрах, можна вибрати для себе оптимальний варіант.

Щоб купити вибраний товар, необхідно заповнити заявку на сайті. При виникненні питань, можна зв'язатися з консультантом. Є доставка товару в будь-яке місто України.

Вгору