Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фрезери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Фрезер - це інструмент, за допомогою якого обробляють всілякі матеріали: дерево, ДСП, пластмаса, МДФ і т.п. Однією з головних завдань пристрою є обробка кромок, а також вирізання різних пазів і фігурних отворів. Він незамінний, якщо Вам потрібно зняти фаску, зробити осіб, або створити декоративний профіль.

 

Перед тим, як Ви вирішите придбати конкретну модель, потрібно точно визначитися з колом завдань, які вона буде виконувати в подальшому і вибрати оптимальне співвідношення потужності і ваги.

 

Якщо Вам потрібна модель для виконання невеликих дерев'яних виробів: ящиків, іграшок і т.п., то найкращим вибором буде легкий і невеликий апарат, а ось якщо Ви займаєтеся виробництвом меблів, то в цьому випадку вибирати потрібно важкий, потужний інструмент.

 

Також для різного матеріалу, з яким Ви будете працювати, потрібна різна швидкість його обробки і перевагою в цьому випадку буде можливість регулювання швидкості.

 

Дуже зручним буде також наявність кнопки фіксації вимикача в позиції «Включено», що значно спрощує користування інструментом. Такий фіксатор є майже на всіх моделях, але в його наявності найкраще поцікавитися заздалегідь. Додатково апарат може мати запобіжник від випадкового включення інструменту, що є свого роду страховкою оператора.

 

Важливим моментом є також комплектація фрезера. До приносить користь аксесуарів можна віднести паралельний упор, котра спрямовує або перехідник для підключення пилососа. Зверніть увагу на відведення для пилу. Ідеальним вважається варіант, коли цей механізм вбудований в сам фрезер, так як установка труби для пилососа перешкоджає видимості.

Вгору